Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
Wymień nieefektywnego zarządcę!
Zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe ze Skórzewa, Dąbrówki, Plewisk, Komornik, Przeźmierowa i Tarnowa Podgórnego do współpracy. Jesteśmy na miejscu, znamy lokalne problemy i uwarunkowania. Jesteśmy w stanie zapewnić wyższy poziom usług niż firmy z Poznania, a przede wszystkim szybszy czas reakcji. Posiadamy wypróbowaną sieć licencjonowanych administratorów, którzy pozwolą nam zająć się Państwa osiedlami. Nasza oferta zawiera pełen pakiet usług niezbędnych do prawidłowego zarządzania nieruchomością, które można podzielić na pięć podstawowych grup: obsługa prawna, finansowa, techniczna, administracyjna oraz zawieranie umów. 

W ramach naszych usług oferujemy zarządzanie najmem pojedynczych mieszkań i domów. Zakres usługi zaczynamy od poszukiwania wiarygodnych i wypłacalnych najemców, przygotowania bezpiecznej umowy najmu, dbania o jej przebieg (w tym terminowe regulowanie czynszu), usuwanie bieżących awarii, a na koniec odebranie lokalu od najemcy w stanie niepogorszonym.

Zapraszamy również do współpracy właścicieli nieruchomości komercyjnych (biurowych, magazynowych i handlowych). Posiadamy bazę wiarygodnych i sprawdzonych najemców, którzy szukają powierzchni do wynajęcia na naszym terenie. Skutecznie zajmiemy się zmniejszeniem wskaźnika pustostanów.