Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
Błędy w nieruchomościach bywają kosztowne
Ponieważ mamy 15 lat doświadczenia, a także znamy okolicę jak własną kieszeń, umiemy doradzić w każdej sprawie związanej z nieruchomością położoną w gminie Dopiewo i okolicach. Zadania trudne realizujemy od razu, a zadania niemożliwe na jutro.

Posiadamy sieć wypróbowanych współpracowników z każdej branży, która może być potrzebna przy rozwiązywaniu spraw związanych z nieruchomościami (aspekty prawne, księgowe, szacowania wartości, podziały geodezyjne, decyzje administracyjne, projekty architektoniczne, wykańczanie i projektowanie wnętrz, homestaging itp.). Pomożemy Państwu w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup nieruchomości oraz ją ubezpieczymy.

Oferujemy również wypróbowanych i doświadczonych inspektorów nadzoru budowlanego, którzy pomogą Państwu odebrać nowe mieszkanie lub dom od naszych lokalnych deweloperów.